Ostatní služby


Make-up pro reklamu, film, televizi, jeviště, přehlídky

Buď mohu nalíčit přesně podle Vašich požadavků anebo, pokud mi necháte tzv. „volnou ruku“, najdu to pravé, co vystihuje Vaši představu a vizi.

 

Barevná typologie

Věděla jste, že můžete už jen výběrem správných vlastností barev, které běžně nosíte, vypadat v obličeji mladší, štíhlejší a krásnější? Společně spolu najdeme, který barevný podtón, sytost a jas každé barvy dokáže zvýraznit Vaše přednosti a naopak potlačit Vaše nedostatky. Ve výběru barev přitom nejste omezena. Můžete nosit všechny barvy. Chcete mít zelené šaty? Ukážu Vám, kterou konkrétní zelenou barvu můžete mít Vy a která Vám sluší nejlépe. I bez make-upu už bude volbou správného odstínu barvy půl práce hotovo a s vhodným make-upem budete bez chybičky. Sama se přesvědčíte, že barvy jsou velmi důležité a že s nimi jde téměř kouzlit. Využijme tedy jejich kouzla ve Váš prospěch! Proč jejich špatnou volbou zvýrazňovat nedostatky v obličeji, jako jsou kruhy pod očima, vrásky, začervenání, asymetrie a další, kterých se chceme naopak zbavit?

 

Výroba bižuterie

Jste šťastná, že už jste si konečně vybrala ty pravé svatební nebo plesové šaty, ale bohužel jste také zjistila, že nemůžete sehnat žádné vhodné doplňky? Buď nemají vhodnou barvu, nehodí se stylově, nebo jste sehnala náhrdelník, ale Vy byste potřebovala místo něj náramek a náušnice? Nezoufejte! Na danou příležitost a jen pro Vás vyrobím náhrdelník, náušnice nebo náramek, který bude korespondovat jak s Vámi, tak i s celým Vaším outfitem, aby vše tvořilo dokonalý celek.

 

Mé výrobky si můžete prohlédnout na:

https://www.fler.cz/andreakrp

 

 


 
Andrea Krpejšová - vizážistka
Chcete se cítit krásná, výjimečná, originální a přitom zůstat sama sebou?